شرکت مهندسی کار یاران پارس
شرکت مهندسی کار یاران پارس
شرکت مهندسی کاریاران پارس با مدیریت عاملی...
 
شرکت مهندسی کاریاران پارس با مدیریت عاملی آقای مهندس ذکراله مومن زاده نزدیک به ربع قرن سابقه در فروش جت پرینترهای اروپایی و خدمات پس از فروش آن با کادر فنی قوی خود آمادگی پشتیبانی از خطوط مشتریان محترم را دارد . شرکت مهندسی کاریاران پارس با توجه به افزایش روز افزون مشتریان خود در ایران و همسایگان ایران سابقه درخشان خود را معرفی می کند و هدف ما: جلب رضایت مشتری، پاسخ مناسب به حسن انتخاب این شرکت و آرامش خاطر ازعملکرد خطوط تولید و کسب اعتماد و اطمینان مشتریان محترم که به عبارتی سرمایه های پایدار این شرکت می باشند. با انتخاب ماشین آلات صنعتی این شرکت، تخصص و تجربه شرکت مهندسی کاریاران پارس را همیشه در کنار خطوط تولید خود حس خواهید کرد.
 
دپارتمان شرکت مهندسی کاریاران پارس
۱- کادر بازرگانی
این واحد با توجه به شرایط خاص تولید از ابتدا تا انتهای تولید را بررسی کرده و جت پرینتر مورد نیاز با رنگ و نوع جوهر متناسب را به مشتریان پیشنهاد می کند .
 
۲- کادر فنی
این واحد توانایی نصب و تعمیرجت پرینتر ماکرو ، انواع جت پرینترهای اروپایی و لیزر پرینتر را دارد و همچین این شرکت کادر فنی خود را از طریق آموزش های دوره ای توسط شرکت های تولید کننده جت پرینتر روز رسانی می کند بلکه بتوانند اطلاعات مورد نیاز را بطور کامل به مشتریان خود ارائه دهد .
 
۳- کادر خدمات پس از فروش
این واحد، فروش مواد مصرفی جت پرینتر شامل جوهر ، حلال ، اسپری و قطعات اوریجینال مورد نیاز جت پرینتر و همچنین خدمات مالی و اداری را بر عهده دارد ، که با توجه به درخواست مشتریان ، مواد مصرفی و قطعات مورد نیاز آنها را با توجه به نوع دستگاه مورد نظر ، در اسرع وقت ارسال و به اطلاع خریداران محترم می رساند.
 
شایان ذکر است ، تیم های فروش و خدمات پس از فروش این شرکت با به نحو احسن عمل کردن به الگوی (( فروش پایان یک معامله نیست بلکه آغاز یک تعهد است .)) شرایطی را فراهم خواهد ساخت که مشتریان عزیز ، ما را همیشه در کنار خود حس خواهند کرد و این حس ، زمینه بهینه سازی طریقه استفاده از ماشین آلات چاپ و بسته بندی ارائه شده توسط این شرکت و مواد مصرفی مورد نیاز را ، به ارمغان خواهد داشت .
   
   
   
شرکت مهندسی کار یاران پارس
کارتن سیل ( چسب زن ) اتوماتیک انگلستان در سراسر ایران LINX نماینده انحصاری جت پرینتر هایماشین آلات بسته بندی
شرکت مهندسی کار یاران پارس
شرکت مهندسی کار یاران پارس